Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам

100 доль: у Запоріжжі обговорять, як переселенці захищають себе у судах


11 грудня об 11:00 у готелі «Театральний», вул. Троїцька, 23, відбудеться круглий стіл «100 доль: як переселенці захищають себе у судах».

Під час заходу представники БФ «Право на захист» презентують збірку «100 доль». До збірки ввійшли історії пенсіонерів із Донбасу, яким припинили пенсійні виплати. Судові справи цих переселенців супроводжували чи супроводжують нині юристи Фонду. Правозахисники розкажуть, з якими саме проблемами під час судового захисту стикаються переселенці, та що потрібно робити для їхнього вирішення.

У заході візьмуть участь представники Агентства ООН у справах біженців (UNHCR), Пенсійного Фонду України, Управління соціального захисту населення, Ощадбанку, інших зацікавлених організацій та переселенці.

Також під час круглого столу учасники заходу:

  • проаналізують проект Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» в контексті забезпечення прав й потреб ВПО та осіб, що постраждали від конфлікту;
  • наведуть свіжі статистичні дані, отримані під час регулярного моніторингу КПВВ, та розкажуть, що саме змушує людей перетинати лінію зіткнення.

Учасники:

Юлія Трало, координатор з питань надання правової допомоги БФ «Право на захист»;

Анастасія Калашник, керівник Запорізького офісу БФ «Право на захист»;

Вадим Стремоухов, адвокат Запорізького офісу БФ «Право на захист».

Захід організовано в рамках проекту «Адвокація, захист та правова допомога ВПО», який підтримує Агентство ООН у справах біженців (UNHCR).

Запрошуємо до спілкування та обговорення вищезазначених питань.

Запрошуються журналісти усіх ЗМІ.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +38 (093) 025 6388 або електронною поштою: a.lysenko@r2p.org.ua (Антон Лисенко).


Поділитися