Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам

100 доль: у Маріуполі обговорять, як переселенці захищають себе у судах


11 грудня об 11:00 у готелі Reikartz, за адресою вул. Георгіївська, 79, відбудеться круглий стіл «100 доль: як переселенці захищають себе у судах».

Під час заходу представники БФ «Право на захист» презентують збірку «100 доль». До збірки ввійшли історії пенсіонерів з Донбасу, яким припинили пенсійні виплати. Судові справи цих переселенців супроводжували чи супроводжують нині юристи Фонду. Правозахисники розкажуть, з якими саме проблемами під час судового захисту стикаються переселенці, та що потрібно робити для їхнього вирішення.

У заході візьмуть участь представники Агентства ООН у справах біженців (UNHCR), Пенсійного Фонду України, Управління соціального захисту населення, Ощадбанку, інших зацікавлених організацій та переселенці.

Також під час круглого столу учасники заходу:

  • проаналізують проект Закону України «Про державний бюджет України на 2018 рік» в контексті забезпечення прав й потреб ВПО та осіб, що постраждали від конфлікту;
  • наведуть свіжі статистичні дані, отримані під час регулярного моніторингу КПВВ, та розкажуть, що саме змушує людей перетинати лінію зіткнення.

Учасники:

Діну Ліпкану, голова польового офісу Агентства ООН у справах біженців у Маріуполі;

Ірина Бистрицька, молодший радник з правових питань польового офісу Агентства ООН у справах біженців у Маріуполі;

Юлія Кубанова, координатор з питань захисту БФ «Право на захист»;

Володимир Олексенко, керівник Маріупольського офісу БФ «Право на захист»;

Сергій Галемський, адвокат Маріупольського офісу БФ «Право на захист»;

Дмитро Верительник, аналітик консолідованої інформації Маріупольського офісу БФ «Право на захист».

Захід організовано в рамках проекту «Адвокація, захист та правова допомога ВПО», який підтримує Агентство ООН у справах біженців (UNHCR).

Запрошуємо до спілкування та обговорення вищезазначених питань.

Запрошуються журналісти усіх ЗМІ.

За додатковою інформацією звертайтеся за тел. +38 (093) 025 6388 або електронною поштою: a.lysenko@r2p.org.ua (Антон Лисенко)


Поділитися